Projekty

Moje projekty fotograficzne

W zeszłym roku miałam okazję fotografować mamę z córką oraz adoptowaną przez nie klaczą Karoliną. Kiedy zdjęcie pojawiło się na moim Fanpagu zauważyłam ogromne zainteresowanie, wiele ciepłych komentarzy. Historia klaczy poruszyła widzów.
To był ten moment kiedy pomyślałam, że stworzenie projektu fotograficznego ukazującego przyjaźń, między zwierzętami, a ludźmi dającymi im drugą szanse na nowe życie jest czymś co mogłoby w każdym obudzić chęć pomocy zwierzętom.

Znajomi, którzy usłyszeli o moim pomyśle zaczęli zalewać mnie przykładami historii gdzie życzliwe osoby, naprawdę pomagają czteronogim przyjaciołom.

Poznacie historię Pani przygarniającej chore gołębie, która nie jest obojętna na niedolę cierpiącego ptaka z uszkodzonym skrzydłem czy nogą. Będzie wiele historii adoptowanych zwierząt ze schronisk, domów tymczasowych czy fundacji. Będą historie osób ratujących zwierzęta, nie będących obojętnym na to co dzieje się dookoła. Będzie też niesamowita historia rodzinnego mini „zoo”.

W projekcie nie zabraknie różnorodności. Prawdziwe historie, mam nadzieję, będą poruszać serca oglądających, a zdjęcia w pełni odzwierciedlać szczęście jakie dają sobie wzajemnie zaadoptowany, uratowany, przygarnięty zwierzak i człowiek.

Adres strony projektu NA CZTERY ŁAPY – http://naczterylapy.com

Facebook fanpage projetu NA CZTERY ŁAPY – https://www.facebook.com/pnaczterylapy/