Fotografia okolicznościowa

Sesja ślubna, Sesja reportażowa chrzest, Sesja urodzinowa, Pierwsza Komunia Św.

Jest tak wiele okazji, które możemy wspólnie zatrzymać w kadrach malowanych emocjami. Od dnia narodzin dziecka gdzie mogę być razem z Wami w szpitalu tworząc wspaniały reportaż tego tak ważnego dla Was i dla Waszego maleństwa dnia. Możecie zaprosić mnie do domu gdzie maluszek spędza swoje pierwsze dni poznając świat. Zapiszę w kadrach Waszą codzienność, te pierwsze piękne chwile. Pierwsze urodziny, bywa że najważniejsze, gdzie spotyka się cała rodzina, a później chrzest, Pierwsza Komunia Święta oraz Ślub.
Te i jeszcze wiele innych okazji mogę spędzić z Wami. Zapewne macie wiele pytań, proszę piszcie lub jeśli wolicie bliższy kontakt zadzwońcie lub spotkajcie się ze mną osobiście.

Zarezerwuj termin


Pierwsza Komunia Św.

Sesje dziecięce z okazji Pierwszej Komunii Świętej zazwyczaj wykonuję w plenerze (las, pola rzepaku lub lawendy, ukwiecone łąki, ogród). Może brać w niej udział samo dziecko jak i najbliższa rodzina. Sesje realizowane są zazwyczaj do połowy czerwca. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji terminu.

 


Fotografia Ślubna

Kiedy opadną już pierwsze emocje związane z Waszym ślubem, nadchodzi czas na wykonanie pleneru ślubnego. Jako, że sama nie lubię „sztywnej” fotografii, Wy myślę że też – plener powinien być wspaniałą zabawą. W fotografii bardzo ważna jest dla mnie naturalność, emocje i piękne światło. Będziemy więc razem spacerować, prowokować sytuacje gdzie chwilami będziecie zapominać o wszystkim dookoła.


Reportaż urodzinowy

Urodziny to idealna okazja na reportaż. Wspaniały tort, dmuchanie świeczek, zabawy i radość dzieci biegających w koło. Nie ukrywam, że czuję się w takich sytuacjach najlepiej łapiąc momenty, które niejednokrotnie zaskoczą Was w fotoalbumie.

Pamiętaj wykonanie każdej sesji jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego wszelkie szczegóły najlepiej ustalić telefonicznie lub e-mailowo.